Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bądź pewna siebie z Dkaren

2020-07-28
Bądź pewna siebie z Dkaren


Bielizna Dkaren może być prezentem na wyjątkowe okazje ale także przedmiotem codziennego użytku. Asortyment firmy to szeroka gama kolorów, wzorów i rozmiarów, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta. Wśród towarów znajdziemy podomki, halki, pidżamy i komplety ale również koce z satyny, tiulu czy wiskozy. Firma Dkaren jest jedną z największych firm produkujących pidżamy z satyny.

Firma Dkaren została założona w 2001 roku w Stęszewie. Początek był mało imponujący gdyż zaczynali od jednej maszyny do szycia w małej piwniczce. Dziś to kilkanaście doświadczonych krawcowych. Pani Karina to szefowa, która czynnie bierze udział w pracach firmy. Do jej zadań należą projektowanie, krojenie i zlecanie pracy poszczególnym osobom. Sprawdza, czy zamówienie jest dobrze uszyte, dba o każdy szczegół. Podobnie jak światowej sławy Coco Chanel zapracowała na swój sukces ciężką pracą.

Motto pani Kariny to przede wszystkim czuć się w pidżamie wygodnie jak i seksownie. W ciągu 18 lat wykonała kilkaset projektów bielizny nocnej. Wszystkie projekty są na bardzo wysokim poziomie i doprecyzowane w najmniejszym szczególe. Projektując bieliznę wyobraża sobie kobietę, która miałaby nosić pidżamę czy podomkę. Bielizna nocna jest skierowana do wszystkich kobiet w różnym przedziale wiekowym i różną figurą. Bielizna stworzona jest dla zabieganych kobiet, które są zapracowane a wieczorem przebiorą się w ulubioną satynową pidżamkę bądź haleczkę i przy książce lub lampce wina zasiądą w fotelu i odpoczną.

Właścicielką i twórcą firmy jest Karina Łakoma. Zarówno z wykształcenia jak i z pasji od 25 lat jest krawcową. Pracuje w duecie razem ze swoim mężem Karolem Łakomym. Pani Karina sama projektuje bieliznę nocną, są to jej indywidualne pomysły. Dlatego też wszystkie są przygotowywane z należytą starannością. Unikatowość projektów wynika z faktu, że są projektowane osobiście przez właścicielkę firmy. W każdy strój wkłada serce i dlatego powstają najlepsze pomysły. Ogromnym plusem jest wysoka jakość produktów, każdy element jest dopracowany a wykorzystywane materiały do produkcji pochodzą z najwyższej półki. To wszystko gwarantuje komfortowe użytkowanie bielizny. Ponadto piękne wykończenia i dbałość o detale dodatkowo zachęcają do kupna bielizny. Bielizna Dkaren to luksus, na który kobiety mogą sobie pozwolić w każdej chwili.
Sklep internetowy www.atrakcyjna.pl posiada w swojej ofercie bieliznę Dkaren. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z tą marką.

Kolekcja Dkaren

pixel