Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolor bielizny a charakter kobiety

2020-12-16
Kolor bielizny a charakter kobiety

My kobiety przykładamy ogromną wagę do tego jaką bieliznę kupimy. Nie tylko ma spełniać swoją rolę ale także musi być wygodna i ładna. Obecnie sklepy z bielizną prześcigają się z ofertami aby przyciągnąć klentki do siebie. Możemy przebierać we wzorach, fasonach, materiałach i kolorach. Coraz częściej eksponujemy bieliznę, dlatego też jej wybór stanowi bardzo ważną kwestię. A więc co nami kieruje gdy podejmujemy decyzję o zakupie bielizny. Z pewnością czynnikiem decydującym jest fakt czy będzie ona praktyczna. Lubimy czuć się komfortowo i spokojnie mając w szafie bieliznę w podstawowych kolorach, którą będziemy mogły dopasować do każdego ubioru. Najpopularniejsze kolory bieizny to biel, czerń, czerwień, granat, róż oraz kolory cieliste. Wybór koloru bielizny może powiedzieć o nas więcej niż podejrzewamy i zdradzić nasze cechy charakteru oraz nasze pragnienia i potrzeby zwłaszcza te seksualne.

Kobiety wybierające biały kolor są pewne swojej kobiecości, dlatego nie wstydzą się naturalnego wyglądu. Słyną z siły spokoju, opanowania i bardzo poważnego traktowania świata i ludzi. Łatwo nawiązuję nowe znajomości i posiadają grono oddanych przyjaciół. Od partnera wymagają uczciwości przy czym same są prostolinijne, prawdomówne i życzliwe. Bardzo szybko się zakochują , są romantyczkami. Uwielbiają zachody słońca oraz wieczory przy cieple kominka. W alkowie oczekują że to mężczyzna będzie dominował i nada rytm miłosnym zabawom.

Czarną bieliznę najchętniej zakładają kobiety, które cenią sobie elegancję i praktykę. Kobiety te cechuje odwaga, siła i ambicja. Niechętnie okazują swoje słabości. To typowe indywidualistki, które lubią pokazywać niezależność. Jeśli na randkę założysz czarną bieliznę jesteś osobą która lubi kusic i uwodzić. Mężczyźni nigdy się przy tobie nie nudzą a swoją tajemniczością przyciągasz facetów jak magnes. Kobiety lubiące czerń mają problem z pokazaniem swojej delikatniejszej strony.

Podobno gdy mamy ochote na seks to wówczas wybieramy bieliznę w kolorze czerwieni. Kobiety, które dokonują takiego wyboru są świadome swoich wdzięków. Są przebojowe, pewne siebie i zmysłowe. Mężczyźni patrzą na nie pożądliwym wzrokiem. W sypialni potrafią oddać się swojemu kochankowi ale także przejmą kontrolę i odwdzięczą się partnerowi. Mają mnóstwo pozytywnej energii, którą chętnie zarażają innych. 

Kobiety lubiące kolory szlachetne to sosoby namiętne, pełne pasji. Niezależność dla tych kobiet jest bardzo istotna, co przekłada się na wybór właśnie bielizny w tym kolorze. Sa uparte i zdecydoane ale z humorem potrafią przyjąć ewentualną porażkę. Inni ludzie bardzo liczą się z twoim zdaniem. Jesteś dla nich uosobieniem elegancji i dobrego smaku. W sypialni trudno nad tobą zapanować. Raz jesteś uległa a innym razem stajesz się kobietą wampem.

Jesteś świadoma swojej wartości i nie musisz udowadniać niczego innym i na siłę podnosić swoją samoocenę. Jesteś kobietą praktyczną, zorganizowaną i gotową na wszelkie wyzwania. Wybierając kolor beżowy, cielisty pokazujesz partnerowi że lubisz seks ale na swoich warunkach.

pixel