Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Praktyczne biustonosze zapinane z przodu

( ilość produktów: 5 )

Nietypowe biustonosze zapinane z przodu, które oferuje nasz sklep internetowy, są rozwiązaniem dopasowanym do określonych, kobiecych potrzeb. Choć na pierwszy rzut oka nie różnią się od tradycyjnych staników, przy bliższym poznaniu widać ich odmienność. Główną różnicą jest, rzecz jasna, zapięcie znajdujące się pomiędzy miseczkami. Do tego dochodzi także możliwość ich wykorzystania przy wieczorowych kreacjach z odkrytymi plecami. Nie wszystkie modele mają jednak takie zastosowanie. Biustonosze posiadające zapięcie z przodu są doskonałe do noszenia na co dzień. Zwłaszcza dla aktywnych kobiet, kiedy rano liczy się każda minuta, a tradycyjne zapięcie stanika z tyłu bywa dla nich kłopotliwe i  zajmuje sporo czasu. To także rozwiązanie dla wszystkich pań po zabiegu mastektomii. Ten typ stanika świetnie kształtuje oraz podtrzymuje silikonową protezę piersi. Ich przeznaczenie jest naprawdę szerokie i warte wypróbowania. 

Biustonosze zapinane z przodu – co daje takie rozwiązanie?

Różnorodne staniki zapinane z przodu mają konkretny wpływ na swobodę ruchów oraz pewność pod względem stabilności ochrony kobiecych piersi. Takimi właściwościami cechuje się również samonośny model Wow marki Julimex. Odnosząc się do charakterystyki biustonosza, należy podkreślić, że ma dodatkowe sznurowanie z przodu i jest wykonany z delikatnej mikrofibry. Oczekiwany efekt push up jest naprawdę imponujący. Równocześnie podniesienie i wypoziomowanie piersi daje wyraz naturalności. Przede wszystkim liczą się wygoda oraz atrakcyjny wygląd, które są priorytetami dla zdecydowanej większości współczesnych kobiet. Proponowane rozwiązanie nie zawiera ramiączek oraz zapięcia, a i tak doskonale spełnia swoją funkcję. Biustonosz zapinany z przodu może być więc optymalną propozycją dla wielu pań. Tym bardziej że akurat ten model cechuje się też gładkością i delikatnością materiału.

Biustonosze zapinane z przodu - stabilności piersi

Nasza propozycja obejmująca właśnie biustonosze zapinane z przodu jest gwarancją, że w pewnych okolicznościach zawodowych lub prywatnych kobieta będzie czuć się swobodnie. Może być na przykład narażona na wielogodzinne siedzenie z uwagi na specyfikę wykonywanego zawodu. W efekcie bywa, że na plecach odciskają się ramiączka lub metalowe zapięcie stanika. W dłuższej perspektywie byłoby to niezwykle uciążliwe, a czasem wręcz szkodliwe dla skóry. Biustonosze z przodu zapinane pozbawione są takich problemów, przez co kobiety sięgają po nie naprawdę chętnie. Uzupełnieniem jest sprawne zakładanie i ściąganie. Wśród najczęściej stosowanych połączeń materiałowych można wymienić zestawienie: silikonu, poliestru oraz poliuretanu. Taka kompozycja surowców zapewnia właściwą elastyczność, a także wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia. Dla uzyskania jeszcze większej stabilności w miseczkach znajduje się bezpieczny klej medyczny. Zapewnia doskonałe przytwierdzenie do piersi, ale też łatwość w czyszczeniu.

Wśród dostępnego asortymentu oprócz damskich propozycji dostępne są również męskie kalesonyskarpetki. Panowie mogą więc odpowiednio zadbać o własne ciepło oraz poczucie komfortu w chłodniejsze dni.

pixel