Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wysokoelastyczne biustonosze silikonowe

( ilość produktów: 3 )

Optymalnie dopasowane biustonosze silikonowe to głównie odmiany samonośne o charakterystycznej budowie. Jest zdecydowanie inna niż w przypadku klasycznego stanika, ponieważ nie posiada ramiączek oraz zapięcia. Przedstawione rozwiązanie jest po prostu przytwierdzane do piersi za pomocą specjalnego kleju. Koniecznie należy zaznaczyć, że jest on całkowicie bezpieczny dla skóry, nie wywołuje jakichkolwiek uczuleń albo podrażnień. Zastosowanie tego produktu ma zazwyczaj ściśle określone okoliczności, przeważnie związane z wyborem wieczorowej kreacji z odkrytymi plecami. Silikonowe biustonosze skutecznie poziomują i podtrzymują piersi, które w takiej sukni są właściwie ukształtowane. Ta propozycja byłaby raczej kłopotliwa w noszeniu na co dzień, jednak każda kobieta powinna mieć ją w swojej garderobie. 

Biustonosze silikonowe – kiedy warto je kupić?

Silikonowe staniki są interesującą propozycją dla kobiet, które wybierają się na galę, bal lub podobne wydarzenie. Wśród konkretnych modeli można wymienić chociażby typ Un-Bra. Jego specyfika odnosi się w głównej mierze do uniwersalności pod względem kształtu i rozmiaru biustu, ogólnej lekkości, medycznej wersji silikonu oraz przyjemnej konsystencji. Co ważne, kobieta może być spokojna o zachowanie właściwej temperatury ciała oraz trwałe przyleganie. Zapewniają to między innymi: niewielki docisk, bezpieczny klej i podobieństwo do ludzkiej skóry. Jedynym wskazaniem wytwórcy jest postępowanie zgodnie z zaleceniami dotyczącymi zakładania oraz zdejmowania. W pierwszym przypadku piersi muszą być suche i nienakremowane. Tylko wtedy osadzenie biustonosza będzie prawidłowe. Przy jego ściąganiu trzeba pamiętać o odwinięciu brzegu miseczki oraz opłukaniu ciepłą wodą. Następnie silikonowy stanik należy pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Będzie w pełni gotowy do kolejnego nałożenia.

Biustonosze silikonowe to propozycje cenionych marek

Każdy biustonosz silikonowy to różnorodne opinie klientek, które akurat go użytkują. Jedne nakładają go chętnie i bez jakichkolwiek obaw, inne niestety nie są do końca wobec niego ufne. Warto w tym miejscu wspomnieć o modelu BS-04 marki Julimex. To wariant na ramiączkach będący pewnym kompromisem dla mniej przekonanych pań, obawiających się, że biustonosz spadnie i dojdzie do kłopotliwej lub zawstydzającej sytuacji. Dodatkowe ramiączka pod kreacją są niewidoczne, stanowią uzupełniającą część ochronną. Tego typu staniki silikonowe mają miękkie miseczki oraz opcję większego uniesienia, co bez wątpienia wpływa na istotną zmianę ogólnego wizerunku kobiety. Taki biustonosz jest całkowicie gładki, dostępny w odcieniach beżu oraz brązu. Niezaprzeczalnie cechuje go uniwersalność odnosząca się do konkretnych okoliczności. 

W naszym bogatym asortymencie znajdują się również legginsymaseczki ochronne. Te ostatnie występują w wersji wielokrotnego użytku. Zapraszamy!

pixel