Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podaruj kobiecie bieliznę

2020-03-03
Podaruj kobiecie bieliznę8 marca to święto wszystkich Pań. Dzień Kobiet obchodzone jest od początku XX wieku. W roku 1910 ustanowione zostało święto, w którym podkreślano prawa kobiet oraz możliwość ich prawa wyborczego. Na szczęście doczekaliśmy się równouprawnienia i w takim wyjątkowym dniu z radością przyjmujemy kwiaty i miłe słowa. 
Kochane kobiety namawiam Was aby w tym dniu każda pomyślała o sobie. Kupiła sobie erotyczną bieliznę lub piękną satynową pidżamkę. Nieważne, że wykorzystacie ten strój tylko raz lub dwa, ale na tym polega luksus. Tego dnia poczujmy się wyjątkowo.

Dobrze, że w tym dniu nasi Panowie stają na wysokości zadania i obdarowują swoje partnerki, mamy, przyjaciółki upominkami. W zależności dla kogo jest przeznaczony prezent mogą to być kwiaty, słodki upominek lub elegancka bielizna. Jest to prezent, z którego z pewnością ucieszy się każda kobieta. Wszystkie Panie kochają dostawać prezenty zwłaszcza gdy jest to bielizna wysokogatunkowa, przyjemna w dotyku, posiada subtelne zdobienia oraz wyrafinowane koronki. To dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie kobiety czują się jeszcze piękniejsze. A gdy prezent ten jest jeszcze wyjątkowo zapakowany będzie znakomitą niespodzianką.
Drodzy Panowie aby obdarować swoją ukochaną bielizną upewnijcie się jaki nosi rozmiar. W tym celu udajcie się do bieliźniarskiej szuflady (oczywiście dyskretnie) i spiszcie sobie oznaczenia jakie znajdziecie na bieliźnie. Na biustonoszu oprócz liczby dostrzeżecie również literę np. 70C, natomiast majtki będą posiadały tylko literę S, M, L, XL lub tylko liczbę 36, 38, 40, 42. Pamiętajcie, że pomyłka nie wchodzi w rachubę. Bielizna nie może być ani za mała, ani za duża. Dobrze abyś dobrał ją do upodobań swojej partnerki. Zawsze można postawić na bezpieczną klasykę.

Oprócz tego, że powinna odpowiadać gustowi ukochanej dobrze aby również stanowiła element zaskoczenia. Mogą to być prześwitujące koronki lub zmysłowe falbanki, czasem może to być kolor, którego nie posiada w swojej kolekcji. Zamiast tradycyjnej bieli czy czerni zróbcie niespodziankę i zafundujcie swojej kobiecie odważną purpurę.

Mam nadzieję, że dzięki kilku radom pomogłam Panom przygotować się do tegorocznego Dnia Kobiet. Zapraszamy do naszych sklepów z bieliznąwww.atrakcyjna.pl oraz www.hurtowniatomix.pl. Zakupy w naszych sklepach to ogromny wybór bielizny wysokiej jakości, która usatysfakcjonuje zarówno Panie jak i Panów. 


pixel