Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rajstopy do zadań specjalnych

2018-01-02
Rajstopy do zadań specjalnych


Rajstopy do zadań specjalnych ...

Czyli takie, które oprócz wyglądu niosą ze sobą dodatkowe, przydatne w codziennym życiu funkcje.
Czas relaksu z rajstopami Gatta Body Relax Medica

Rajstopy Gatta Relax-medica dzięki zmiennemu delikatnemu uciskowi wzdłuż całej nogi (największy w okolicach kostki, średni pod kolanami i najmniejszy w rejonie uda) zapobiegają zmęczeniu i opuchliźnie, ułatwiają prawidłowe krążenie. Korygująca część majtkowa w widoczny sposób modeluje sylwetkę wyszczuplając ją. Specjalna gumka delikatnie opina talię, nie zwija się i tym samym nie uciska.

Szczególnie polecane przy: - narastającym w ciągu dnia obrzęku nóg - uczuciu zmęczenia i ciężkości nóg - podczas prac wymagających długotrwałego siedzenia lub stania.

Piękna i szczupła, dzięki Rajstopom Body Shaper od Gatty

Rajstopy Body Shaper z serii Gatta Beauty zostały zaprojektowane z myślą o tych Paniach, które pragną wymodelować swoją sylwetkę, skorygować linię bioder, pośladków, ud oraz brzucha. W części majtkowej zastosowana jest specjalna konstrukcja, która dokładnie dopasowuje je do sylwetki i koryguje wszelkie niedoskonałości. Za podtrzymywanie bioder, wyszczuplenie ud i brzucha oraz skorygowanie linii bioder odpowiada wysoka część majtkowa. Jest niewidoczna pod ubraniem, dzięki temu, że jest lekka i elastyczna, ma płaskie szwy oraz nieuciskającą gumkę. Podczas noszenia rajstop, nie krępują one ruchów. W rajstopach zastosowany jest specjalny klin bawełniany, dzięki czemu nie jest konieczne noszenie dodatkowej bielizny. Zapewnia to duży komfort oraz wygodę użytkowania.

Pożegnaj się z cellulitem - Rajstopy Gatta Bye Cellulite

Rajstopy funkcyjne o grubości 20 DEN, wykonane z przędzy, która dba o piękno kobiecej skóry. Ich unikalna formuła z bioaktywnymi minerałami absorbuje ciepło ciała i zamienia w promienie podczerwone i emanuje je z powrotem działając stymulująco na skórę. Poprawia krążenie krwi a tym samym redukuje cellulit. Rajstopy Bye Cellulite 20 DEN pasują do stylizacji zarówno codziennych jak i wizytowych, szczególnie w okresie wiosenno-letnim.

oraz

Rajstopy o grubości 50 DEN, wykonane z przędzy, która dba o piękno kobiecej skóry. Ich unikalna formuła z bioaktywnymi minerałami absorbuje ciepło ciała i zamienia w promienie podczerwone i emanuje je z powrotem działając stymulująco na skórę. Poprawia krążenie krwi a tym samym redukuje cellulit oraz zwiększa jędrność i gładkość skóry. Rajstopy idealne na jesienno-zimowe chłody i... skrytą walkę z cellulitem.

Ekstra smukłe nogi -Rajstopy Gatta Slim Line

Innowacyjne rajstopy Slim Line pozwalają cieszyć się efektem wypoczętych i smuklejszych nóg przez cały dzień. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii stopniowanej kompresji. Delikatny ucisk, odpowiednio rozłożony, pobudza we właściwy sposób krążenie krwi korzystnie wpływa na wyeliminowanie wrażenia ociężałych i obrzękniętych nóg. W konstrukcji rajstop Gatta wprowadziła ozdobną część majteczkową, bez wyraźnego zaznaczenia, dzięki czemu na letnich i wiosennych kreacjach nie odznaczają się przeszycia.

pixel