Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Skarpetki bezuciskowe Gabriella super 15 den lycra
Skarpetki bezuciskowe Gabriella super 15 den lycra
Skarpetki bezuciskowe Gabriella super 15 den lycra
Skarpetki bezuciskowe Gabriella super 15 den lycra
zoom

Skarpetki bezuciskowe Gabriella super 15 den lycra

  • Skarpetki bezuciskowe Gabriella 15 DEN z włókna LYCRA ,z szeroką nieuciskową gumką.Ich atutem jest wzmocnienie w części palcowej.
7,60 zł
brutto / szt.
Kolor
Rozmiar
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Skarpetki bezuciskowe Gabriella super 15 den lycra
Skarpetki bezuciskowe Gabriella super 15 den lycra
Kolor:beige || beżowy
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Darmowa dostawa do paczkomatu
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 70,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie

Opis

Skarpetki bezuciskowe Gabriella 15 DEN z włókna LYCRA ,z szeroką nieuciskową gumką.Ich atutem jest wzmocnienie w części palcowej.

Skarpetki bezuciskowe Gabriella Super 15 Den – komfort na co dzień!

Przedstawiamy skarpetki bezuciskowe Gabriella Super 15 Den, które zostały zaprojektowane z myślą o kobietach pragnących połączyć wysoką jakość z bezkompromisowym komfortem. Te wyjątkowe skarpetki to doskonały wybór na każdą porę roku, a ich delikatny kolor beżowy sprawia, że idealnie wpasują się w Twoją garderobę.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Wysoka jakość materiałów – skarpetki wykonane są z lycry, co zapewnia im wyjątkową elastyczność i trwałość.
  • Bezuciskowe wykończenie – zapomnij o śladach na skórze! Nasze skarpetki delikatnie przylegają do nóg, nie uciskając ich, co przekłada się na komfort noszenia przez cały dzień.
  • Gładka struktura – dzięki gładkim włóknom skarpetki są przyjemne w dotyku i idealnie współgrają z Twoimi ulubionymi butami.
  • Cienki materiał – model 15 den sprawia, że są one idealne do noszenia w cieplejsze dni, a także w eleganckich stylizacjach.
  • Rajstopowe wykończenie – elegancja, komfort i uniwersalność w jednym! Te skarpetki świetnie komponują się z sukienkami, spódnicami oraz spodniami.

Dlaczego warto wybrać skarpetki Gabriella?

Skarpetki bezuciskowe Gabriella to produkt, który łączy w sobie styl i funkcjonalność. Dzięki ich wyjątkowym cechom, możesz cieszyć się każdym krokiem bez uczucia dyskomfortu. To idealny wybór nie tylko do codziennych stylizacji, ale także na specjalne okazje. Przekonaj się, jak wiele może zdziałać odpowiednio dobrana bielizna!

Odkryj więcej produktów marki Gabriella!

Jeśli podobają Ci się nasze skarpetki, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Gabriella. Znajdziesz u nas rajstopy, pończochy i inne akcesoria, które dopełnią Twoją stylizację oraz zapewnią niezrównany komfort noszenia.

Nie czekaj! Zamów skarpetki bezuciskowe Gabriella Super 15 Den już dziś i przekonaj się, jak dużą różnicę mogą zrobić w Twoim codziennym życiu. Komfort, elegancja i jakość w jednym – to wszystko czeka na Ciebie w naszym sklepie!

Szczegółowe dane

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
GABRIELLA D.B.KRAJDA SPÓŁKA JAWNAWięcej
ProducentGABRIELLA D.B.KRAJDA SPÓŁKA JAWNAAdres: BRUKOWA 13Kod pocztowy: 91-341Miasto: ŁÓDŹKraj: PolskaAdres email: gabriella@gabriella.com.pl
Podmiot odpowiedzialnyGABRIELLA D.B.KRAJDA SPÓŁKA JAWNAAdres: BRUKOWA 13Kod pocztowy: 91-341Miasto: ŁÓDŹKraj: PolskaAdres email: gabriella@gabriella.com.pl
Symbol
600
Kolor
beige
beżowy
Materiał dominujący
lycra
Cechy
gładkie
Rodzaj
skarpetki i stopki damskie
Kolorystyka ogólna
beże i brązy
typ
skarpetki damskie
właściwości
cienkie
Uwagi
"rajstopowe"
Płeć
kobieta
Stan
Nowy
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel