Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Czarne rajstopy ze wzorem w łańcuszki Fiore CAMEA 30 DEN
zoom
Wyprzedaż

Czarne rajstopy ze wzorem w łańcuszki Fiore CAMEA 30 DEN

  • Rajstopy cienkie grubości 30DEN ozdobione wzorem w łańcuszki.
9,99 zł
brutto / szt.
Rozmiar
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa do paczkomatu
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 70,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie

Opis

Fiore CAMEA - czarne rajstopy grubości 30 DEN ozdobione oplatającym nogi wzorem w łańcuszki. Rajstopy posiadają komfortowy płaski szew, część majteczkową typu t-band, niewidocznie wzmocnioną część majteczkową oraz bawełniany klinek w rozmiarze 3 i 4. Skład surowcowy: 85% Poliamid, 15% Elastan.

Rajstopy Fiore CAMEA 30 DEN - Elegancja i Komfort na Wyciągnięcie Ręki!

Odkryj wyjątkowe czarne rajstopy ze wzorem w łańcuszki Fiore CAMEA 30 DEN – idealne dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz komfort noszenia. Dzięki subtelnej grubości 30 DEN, te rajstopy doskonale nadają się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, dodając Twojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru.

Dlaczego warto wybrać rajstopy Fiore CAMEA?

  • Unikalny Wzór: Delikatny wzór w łańcuszki przyciągnie wzrok i doda każdej stylizacji klasy.
  • Wysoka Jakość: Wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, rajstopy są trwałe i odporne na zaciągnięcia, co zapewnia długotrwałe użytkowanie.
  • Komfort noszenia: Elastyczny materiał dopasowuje się do sylwetki, gwarantując wygodę przez cały dzień.
  • Wszechstronność: Idealne zarówno do sukienek, spódnic, jak i krótszych szortów – doskonale sprawdzą się w każdej stylizacji!

Parametry Produktu

  • Kolor: czarny
  • Grubość DEN: 30
  • Rodzaj: rajstopy damskie
  • Typ: rajstopy damskie wzorzyste
  • Cechy: ze wzorem
  • Płeć: kobieta
  • Uwagi: koniec serii

Uzupełnij swoją garderobę

Nie przegap okazji, aby wzbogacić swoją kolekcję bielizny o rajstopy Fiore CAMEA 30 DEN. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pozostałych produktów marki Fiore, które łączą w sobie styl, komfort i najwyższą jakość. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaproponować i stwórz wyjątkowe zestawienia, które zachwycą każdego!

Rajstopy Fiore CAMEA 30 DEN to nie tylko element garderoby, ale także sposób na wyrażenie swojego stylu. Postaw na jakość i elegancję, które z pewnością podkreślą Twój wyjątkowy look! Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i ciesz się zakupami!

Szczegółowe dane

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
FIORE GERNARD,BIERNACKI,TOMAS SP.JAWNAWięcej
ProducentFIORE GERNARD,BIERNACKI,TOMAS SP.JAWNAAdres: KOPERNIKA 53AKod pocztowy: 90-553Miasto: ŁÓDŹKraj: PolskaAdres email: info@fiore.pl
Podmiot odpowiedzialnyFIORE GERNARD,BIERNACKI,TOMAS SP.JAWNAAdres: KOPERNIKA 53AKod pocztowy: 90-553Miasto: ŁÓDŹKraj: PolskaAdres email: info@fiore.pl
Symbol
G5913-black
Kolor
czarny
Grubość DEN
30
Rodzaj
Rajstopy damskie
typ
Rajstopy damskie wzorzyste
Cechy
ze wzorem
Kolorystyka ogólna
czerń
Płeć
kobieta
Uwagi
koniec serii

Produkt znajdziesz w kategoriach

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel